Новинка - акустические гитары Trembita DAS ST и OMSW ST

2019-11-26
   
На ринку України гітари "Трембіта" знані здавна.  Впродовж десятків років Трембіта намагалась не відставати від світових традицій у гітаробудуванні. Але цього року ми вирішили зробити гітару по новому. У оновленій Трембіті використані інноваційні конструктивні рішення.
 
 
    Які саме:
 
1. Різьбове з'єднання грифа до корпуса.
 - З таким типом кріплення легко та швидко налаштовувати гітару. Ви можете змінити кут нахилу грифа за кілька хвилин. Для цього достатньо зменшити натяг струн, відкрутити 2 болта, Зняти гриф (навіть не знімаючи струн), додати чи забрати проставки потрібної товщини, прикрутити гриф на його місце, налаштувати струни і все. Ніяких ризикованих та коштовних ремонтів з відриванням вклеєного грифа.
 - Відсутність п'ятки грифа. Це зменшує вагу гітари оскільки ми прибрали добрячий шматок дерева, а також робить доступною гру на верхніх ладах без вирізу у корпусі.
 - Якщо потрібно ви завжди можете замовити новий гриф з інших матеріалів чи іншого кольору або навіть гриф ширший на верхньому поріжку та залишити корпус, чи навпаки - залишити зручний для гри гриф та замовити новий корпус.
 
2. Стріли (пружини). В процесі тривалих експериментів і досліджень було винайдено інноваційну схему розміщення стріл верхньої деки. Стріли виготовлені з відповідного композиту за допомогою високоточного обладнання. Вони полегшені та дають достатню міцність щоб протистояти силі натягу струн та є пружнішими у тих місцях, де потрбіно деку вібрувати для генерування приємного заблансованого тону.
 
3. Нульовий лад. Завдяки нульовому ладу ми отримуємо ідеальну мінімальну висоту струн над першим ладом що є особливо комфортним при грі на інструменті. Також завдяки нульовому ладу ви можете використовувати струни різних товщини без додаткових налаштувань. Наприклад, якщо ви захотіли спробувати грубші струни (на гітарі без нульового ладу), вам доведеться розширити пази на поріжку щоб отримати бажану висоту струн над першим ладом. Допустимо, що вам все вдалось але грубші струни не сподобались і ви захотіли повернутись назад до тонших струн. Вірогідно вам доведеться нести гітару до майстра та встановлювати новий поріжок. При наявності нульового ладу ці всі проблеми відсутні, тому що поріжок встановлений нижче рівня ладу і його єдина задача - тримати првильну відстань струн між собою.
 
4. CAD/CAM. Ми розробили абсолютно новий процес виготовлення гітар з використанням сучасних технологій автоматизованого виробництва для того щоб отримати стабільну якість інструментів. Для виготовлення гітар використовується обладнання з ЧПК для прорізання слотів для ладів, вирізання дек, контр боковин, стріл (пружин), гравіювання розеток, 
 
5. Легка гітара. Гриф без п'ятки, легкі пружини верхньої деки, тонші деки - Це все вплинуло на загальну вагу гітари. Вона стала легшою ніж середньостатистична гітара на ринку. Легка у вазі означає більше резонування і більше комфорту при грі.
 
 
                                                   
 
 
Купить акустические гитары Trembita DAS ST и OMSW ST можно в нашем магазине "Музыкальный мастер"
который находится по адресу: г. Харьков. Московский проспект 27, а также можете сделать заказ на сайте.
 
 
У нас есть всегда что-то интересное для Вас!!!