SunCity поступление акустических гитар, укулеле!

2021-04-15
Вітчизняне - якісне!!!
 
 
 
   Команда Sun City має величезний досвід та налагоджене виробництво гітар укулеле та інших музичних інструментів у Львові, створює якісні інструменти з відмінним звучанням, стильним і лаконічним дизайном.Бренд Sun City спершу був започаткований з метою виробництва укулеле - компактного та одночасно повноцінного інструменту. Однак, наша команда вирішила відійти від традиційних конструкцій та форм укулеле, та зробити їх більш схожими до гітар. Виготовивши перші зразки, ми зрозуміли, що обрали правильний шлях. Натхненні тим, що укулеле Sun City сподабалися музикантам різного віку та рівня майстерності, продовжили працювати далі.
 
   Сьогодні Sun City виготовляє також акустичні гітари, які вирізняються дизайном та різноманітністю форм. Також, приорітетом при проектуванні інструменту Sun City є його звучання, комфортність та естетичний вигляд.
Перш ніж розпочинати серійне виробництво певної моделі гітари чи укулеле, ми ретельно тестуємо їх прототипи, радимося та враховуємо думку професійних музикантів. Лише переконавшись у якості нашого інструменту, команда Sun City впевнено пропонує його своїм клієнтам.Ми розробили власний новий процес виготовлення гітар з використанням сучасних технологій автоматизованого виробництва для того щоб отримати стабільну якість інструментів. Для виготовлення запчастин гітар використовується високо-точне обладнання з ЧПК (Числове програмне керування).
 
   Різьбове з'єднання грифа до корпуса.
- З таким типом кріплення легко та швидко налаштовувати гітару. Ви можете змінити кут нахилу грифа за кілька хвилин. Для цього достатньо зменшити натяг струн, відкрутити 2 болта, Зняти гриф (навіть не знімаючи струн), додати чи забрати проставки потрібної товщини, прикрутити гриф на його місце, налаштувати струни і все. Ніяких ризикованих та коштовних ремонтів з відриванням вклеєного грифа.- Відсутність п'ятки грифа. Це зменшує вагу гітари оскільки ми прибрали добрячий шматок дерева, а також робить доступною гру на верхніх ладах без вирізу у корпусі.
 
- Якщо потрібно ви завжди можете замовити новий гриф з інших матеріалів чи іншого кольору або навіть гриф ширший на верхньому поріжку та залишити корпус, чи навпаки - залишити зручний для гри гриф та замовити новий корпус.
 
- Нульовий лад. Завдяки нульовому ладу ми отримуємо ідеальну мінімальну висоту струн над першим ладом що є особливо комфортним при грі на інструменті. Також завдяки нульовому ладу ви можете використовувати струни різних товщини без додаткових налаштувань. Наприклад, якщо ви захотіли спробувати грубші струни (на гітарі без нульового ладу), вам доведеться розширити пази на поріжку щоб отримати бажану висоту струн над першим ладом. Допустимо, що вам все вдалось але грубші струни не сподобались і ви захотіли повернутись назад до тонших струн. Вірогідно вам доведеться нести гітару до майстра та встановлювати новий поріжок. При наявності нульового ладу ці всі проблеми відсутні, тому що поріжок встановлений нижче рівня ладу і його єдина задача - утримувати інтервал між струнами.
 
У нас завжди є щось цікаве для Вас !!!