10 переконливих аргументів на користь вибору CUBE-XL

2011-04-27

Якщо ти гітарист, який знаходиться в пошуках нового підсилювача, наводимо тобі в допомогу 10 переконливих аргументів на користь лінійки CUBE XL Roland:

  • Найпопулярніші вбудовані гітарні ефекти BOSS
  • Використання COSM технології для відтворення звучання найкращих в світі моделей підсилювачів
  • Більша гучність та чіткість звуку в порівнянні з підсилювачами інших виробників
  • Режим JC-120 Clean (20 XL та наступні версії)
  • Суцільний корпус - задня стінка корпусу не тільки захищає внутрішні компоненти, але й покращує звучання низьких частот
  • Ручки регуляторів виготовлені з металу, а не з пластмаси
  • Передня металева решітка надійно захищає динаміки, зменшує вібрацію і сприяє звуковій проекції
  • Зручне розміщення регуляторів на верхній панелі
  • Захисні протектори по всій довжині ребер корпусу надійно захищають найуразливіші зони підсилювача і роблять його більш стійким
  • Стовідсоткова надійність в роботі

Чистий, автентичний звук


Якщо шукаєш на чистий і автентичний звук, подивись в бік підсилювачів CUBE XL Roland з вбудованими найпопулярнішими протягом трьох останніх десятиліть ефектами BOSS, які вже отримали статус промислового стандарту. З ними ти маєш ніби цілий комплект компактних педалей ефектів BOSS для створення необхідних звуків. Крім того, визнана в усьому світі COSM технологія Roland надає можливість відтворити безліч найкращих моделей класичних підсилювачів, без яких тобі просто не отримати розкішних автентичних звуків. Більше того, підсилювач CUBE-20XL симулює звук JC-120, який з 1975 року цінується гітаристами за особливу м’якість і теплоту тембру.


Вчишся або вдосконалюєш свою майстерність? Чудово!


Підсилювачі CUBE є ідеальним вибором для практики в грі, оскільки є легкими та зручними в транспортуванні. При цьому вони формують високій рівень гучності і чесно працюють «на всю котушку». Ці підсилювачі дійсно звучать «гучніше» і «чистіше» за інші моделі такого плану, а завдяки вбудованому гітарному тюнеру і функції луперу (40XL і 80XL) їх можна рахувати справжньою знахідкою для тих, хто навчається грі на гітарі або працює над вдосконаленням своєї майстерності.


Призначені для інтенсивного щоденного використання


В підсилювачах CUBE XL використані міцні і надійні регулятори. Ці регулятори мають металеві вісі і кришки, що робить їх «вічними». До речі, всі регулятори зручно розміщені на верхній панелі і тобі не прийдеться нахилятись, щоб зробити необхідні регулювання або продивитись положення ручок. Дійсно, зроблено з розумом!


Зроблені на віки
 

Якщо для тебе має значення якість конструкції, то зробивши вибір на користь підсилювача серії CUBE XL, ти отримуєш багато переваг. Суцільна задня кришка корпусу не тільки захищає внутрішні компоненти підсилювачів, але й покращує звучання низьких частот. Передня стінка, на якій закріплений динамік, вставляється в пази бокових стінок, формуючи суцільну конструкцію без використання гвинтів і клею, що, практично, зводить до нуля вібрацію. Металева решітка, що вентилюється, надійно захищає динаміки і сприяє звуковій проекції. По всій довжині ребер корпусу встановлені захисні протектори, які надійно, не гірше за куточки, захищають найуразливіші зони підсилювача, а також підвищують його стійкість. Підсилювачі мають чотири гумові ніжки, які також зменшують рівень вібрації, запобігають ковзанню пристрою і, що дуже важливо при використанні підсилювача вдома, ніколи не зіпсують підлогу в твоїй кімнаті!

Також, не забувай про те, що твій підсилювач має бути дуже надійним! Моделі лінійки CUBE XL пройшли всі можливі тестування на надійність в найжорсткіших умовах експлуатації, включаючи вібрацію, падіння, використання в умовах крайніх температур і навіть перевірку механічного ресурсу.

Лінійка підсилювачів CUBE XL складається з моделей CUBE-15XL, CUBE-20XL, CUBE-40XL і CUBE-80XL. Вибирай будь яку, виходячи зі своїх можливостей і особистих уподобань. Ти можеш бути впевненим на сто відсотків, що купляєш підсилювач, який буде тебе служити вірою і правдою протягом всієї твоєї кар’єри гітариста.