AXIAL - Библиотеки звуков для синтезаторов Roland

2013-07-25

Що таке Axial?

Axial це офіційний вебсайт з бібліотекою звуків від Roland, звідки можна скачати нові, спеціально створені топовими програмістами звуки для синтезаторів  Roland.

Від рекреації класичних вінтажних аналогових до сучасних звуків, що ідеально підходять для найновіших музичних стилів і не тільки, Axial є вашою домівкою з найбільшим вибором унікальних та захоплюючих новітніх звуків для ваших інстру ментів Roland.

Про звуки Axial

В широкій палітрі нових звуків, доступних на Axial, ви знайдете постійно зростаючий "всесвіт" креативу та натхнення для живого виступу та створення музики. Завантаження звуків згруповані за музичними жанрами та концепцією, що дозволяє легко віднайти найкращі звуки для вашого музичного твору. Вебсайт також містить демонстраційні відео та звукові зразки, для їх перегляду, прослуховування та можливість ознайомитися з прикладами їх застосування.

Також існує можливість створення власних оригінальних звуків. Компанія Roland заохочує можливістю безкоштовно завантажувати звуки з Axial, експериментувати та створювати власні звуки, щоб задовільнити особисті смаки та стиль і наповнити ваш інструмент звуками, які досі ще ніхто не чув.


  • Integra-7 

JUPITER-8 Collection powered by Synth Legends

JUPITER-6 Collection powered by Synth Legends

Dream Rack "Synth Bass" powered by Synth Legends

Dream Rack "Shorty" powered by Synth Legends

INTEGRA-7 Euro Attack Synth

INTEGRA-7 Synth Legends Pure

INTEGRA-7 Synth Legends

   

  • Gaia SH-01 

GAIA BPM 130 Auto Synth

GAIA Lead Freak Vol.1

GAIA Bass Freak Vol.1

GAIA Noise Freak Vol.3

GAIA Dubstep Wobble Bass

GAIA Electro Hot !

GAIA Noise Freak Vol.2

GAIA Noise Freak Vol.1

 

JUPITER Synth Legends

JUPITER Initialize User Tone

 

JUPITER Synth Legends

JUPITER Initialize User Tone