Конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

2016-03-03

 

  В рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2015 році компанія "Music Master" реалізувала міні-проект «Змістовне дозвілля - наша справа (відновлення сценічного освітлення Палацу культури ім.В.І.Кошелєва смт Ківшарівка)»

 

  Перед нами була поставлена задача замінити застаріле світлове обладнання на достатньо великій сцені с дзеркалом 12 м. та глибиною 24 м. новітніми економічними прожекторами.

 

  Так як ми мали справу с достатньо стислим бюджетом, було прийнято рішення проводити заміну обладнання в декілька етапів. Першочергово ми замінили всю систему керування світловим обладнанням, так як в палаці культури ім. В.І.Кошелєва смт Ківшарівка, який розрахований на 1000 місць, світлове обладнання керувалось за аналоговим принципом світловим пультом РТМ.

 

  І виходячи з того, що ми мали справу с достатньо великим палацом культури, для основного освітлення сцени ми вирішили використовувати прожектори Par64 з лампами Osram AluPAr64 MFL 1000 Вт.

 

  6 Par64 які споживають 6 кВт. замінили застарілі прожектори на балконах які споживали 34 кВт на годину.

 


 

  На першому  та другому софіті також були встановлені Par64

 

  Процес заміни прожекторів на софітах.

  

  Для кольорового оформлення сцени на четвертому софіті було встановлено 6 світлодіодних Par64RGB.


 

 

Серцем всієї системи став сучасний світловий контролер NET Do Max512. Цей пульт може керувати одночасно 30 різними приладами по 32 канали кожний, а також має вбудованний генератор руху для інтелектуальних приладів.

 

Світловий пульт РТМ Світловий пульт Net DO Max512

 

  Світлові пульти NetDO на сьогодні є найкращим варіантом для будинків культури за рахунок своєї простоти в керуванні та програмуванні світлового обладнання. Навчити керувати концертним світловим обладнанням за допомогою пульту NetDo Max512 можна будь-кого. Більш того, з керуванням світловим обладнанням може з легкістю впоратись звукорежисер, адже для пуску будь-якої програми потрібно лише натиснути одну клавішу.

 


 

  Для комутації приладів викоритовувася високоякісний кабель Binari від німецького виробника Sommer Cable.

 

Після виконання міні-проекту «Змістовне дозвілля - наша справа» Палац культури скоротив витрати електроенергії більш ніж на 40кВт на годину.